Şartlar & Koşullar

Modasenle`de "Koşulsuz İade" Hakkına Sahipsiniz
 
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.
 
Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
 
ABİYE ÜRÜNLERİMİZDE ÜRÜN TESLİMATI GERÇELEŞTİĞİ GÜN TARAFIMIZA (541 715 0095 )  NUMARALARDAN  BİLGİ VERİLİP KARGOYA VERİLİR İSE İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİR. 

KARGOYA AYNI GUN VERİLMEDİĞİ TESPİT EDİLEN ABİYE ÜRÜNLERİN İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLEMEZ.
 
İade talebiyle göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
 
Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir
 
İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Satın alma aşamasında ödenmiş olan kargo ücretinin geri ödemesi yapılmaz.
 
İade Adresi: ENVA BUTİK Maraşal çakmak mah. Ankara cad 61/16 Sincan/ANKARA
TEL:541 715 0095
 
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.