Hakkımızda

Modasenle.com Tesettür giyimin ünlü moda tasarımcılarının Pınar Şems, Minel Aşk, Gamze Polat, Gönül Kolat, Rabia Şamlı gibi özel tasarımlarını,yüz binlerce hanıma online satış aracılığı ile ulaştırmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; özel tasarım ihtiyaçları için sayfamızı ziyaret edip, son moda da öne çıkanları takip edip kendileri için en uygun kombinler hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.
İnternet sitemizde sadece özel tasarım ürünleri bulunmaktadır.Yeni tasarımcı ve tasarım modelleri ile alışılmışın dışında hizmet sunabilmekten onur duymakla beraber siz değerli takipçilerimizden gelen olumlu yorum ve düşüncelerinizden modasenle ailesi olarak çok daha mutlu olmaktayız.
Sunduğu kaliteli ve özel tasarım marka seçenekleri ile Modasenle.com, kısa süre içerisinde  Türkiye`de özel tasarım giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadının dikkatle takip ettiği online satış noktası olmuştur.
Sayfamızda görülen elbise, abiye, etek, gömlek, tunik  ürünler kesinlikle stoklarımızda olup gelen siparişler aynı gün içerisinde hazırlanmaktadır.
Modasenle.com müşteri mutluluğu ve güven ilkesi ile çalışır.
Mağazamız

Ankara  Sincan’da müşterilerimiz için ENVA BUTİK mağazamız bulunmaktadır. Web sitemizden gördüğünüz ürünleri, butiğimize giderek deneyerek satın alabilirsiniz.
Adresi: Maraşalçakmak mah. Ankara cad. No : 61 / A Sincan / Ankara

         
 Satış ve Sipariş Destek Hattı : 541 715 0095